Aktualita
Rozvojová konzultace nově i po skypu!
Socionika
Máte již určené silné stránky a chcete je dál s námi rozvíjet?
Jedna věc je mít vrozený talent a druhá je z něho udělat silnou stránku a jedinečnou přednost. Posuňte se v životě dál a rozvíjejte svoji unikátnost!

Pokud máte chuť se posunout v některé z Vámi zvolené oblasti a zároveň chcete stavět na základních pilířích socioniky, tak právě k tomu je určená rozvojová konzultace, která Vám může pomoci v oblasti osobního rozvoje, partnerství, práce či v oblasti rodičovství.
 
A pokud se Vám nechce složitě cestovat, nově můžete rozvíjet své silné stránky s Martinem Másilkem i online komunikačními prostředky (Skype, What´s up a další). Do poznámky, prosíme, uveďte ONLINE a aplikace s videem, přes které je možné spojení.
 
Svůj termín si můžete zajistit zde.

Cílem je hledat nejlepší formu růstu, který je vhodný pro Váš socionický typ. Předností rozvojové konzultace je spojení typových vlastností a současně Vaší individuality. Konzultace je vhodná pro lidi, kteří chtějí nalézt nejlepší cestu k osobnímu růstu.

Pro rozvojovou konzultaci je třeba mít za sebou úvodní konzultaci k zjištění socionického typu, abychom mohli dále rozvíjet Vaše silné stránky.  
Michaela Strnadová 4.6.2019

Kontakt

Potřebujete zarezervovat seminář nebo se na něco zeptat?
Se vším Vám ráda pomůžu a poradím.
Socionika
Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz
Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Spolupracujeme

TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Rodová cesta z.s.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 02697203
Nejsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ