Aktualita
Srdečné pozvání na Festival MyFACE - 16.6.2018, Zámecký skleník Boskovice
Socionika
Pro ty, které zajímá leadership - v rodině, v práci, při sportu, nenechte si ujít v červnu Festival MyFACE. Více zde...

Unikátní a výjimečná akce zaměřená na osobní rozvoj, život, práci a podnikání, na které budou v krásném prostředí Zámeckého skleníku v Boskovicích vystupovat známé osobnosti a odborníci z celé České republiky.
Hvězdami letošního ročníku budou dva výjimeční sportovci. Mistryně světa, olympijská medailistka a vítězka Světového poháru v biatlonu Gabriela Koukalová a paralympijský vítěz z Ria, plavec Arnošt Petráček. 
Mezi přednášejícími budou i další výrazné osobnosti. Bývalý viceguvernér České národní banky, šéf České spořitelny a boskovický rodák Pavel Kysilka, kouč a lektor socioniky Martin Másílko a jednatelka a majitelka společnosti unuodesign s.r.o., držitelka Ceny čtenářů MF DNES a iDNES.cz za Nejlepší podnikatelský příběh roku 2017 Petra Plemlová. Moderátorkou akce bude Veronika Poláčková, kterou znají diváci z pořadu Dobré ráno.
Tématem letošního ročníku bude Leadership ve všech jeho podobách. Člověk jako leader v práci, ve sportu, v rodině, ale i jak být sám sobě leadrem a dodržovat to, co chci nebo mám, jak si díky tomu plnit cíle, sny a přání. 
Účastníci festivalu získají možnost komunikovat s každým řečníkem osobně, zúčastnit se autogramiády Gabriely Koukalové i networkingu. Nebude chybět doprovodný program i nabídka zajímavých regionálních pokrmů z Boskovic. Část výtěžku akce půjde na podporu Dětského domova v Hodoníně u Kunštátu. 
Akce je určena široké veřejnosti, ale především těm, kteří se chtějí vzdělávat, posouvat v životě dál a získat informace, které budou přínosné pro jejich osobní život i práci. Více na www.my-face.cz.
 

Moderuje: Veronika Poláčková

Vstupné: 399 Kč

Předprodej na www.ticketpro.cz

Marie Másilková 17.4.2018

Kontakt

Potřebujete zarezervovat seminář nebo se na něco zeptat?
Se vším Vám ráda pomůžu a poradím.
Socionika
Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz
Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Spolupracujeme

TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Rodová cesta z.s.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 02697203
Nejsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ