Dalším členem čtvrté kvadry je Gabin
Hlavně pohodičkuuu, pivečko a dobrý jídlo! Gabin, poslední typ čtvrté kvadry si na klídek potrpí.
Socionika

Jejich nejsilnější stránkou je totiž introvertní senzorika (neboli senzorika pocitů), která může i za to, že se mu přezdívá řemeslník. Práce rukama, jemná motorika, práce s jakýmkoli materiálem, jídlem a hmotou, v tom jsou mistři. Výborně cítí své tělo, ale zároveň i těla ostatních, pozná jestli má člověk hlad, jestli ho něco bolí, jestli je mu zima nebo teplo.

A jsou to právě oni, kteří se starají o to, aby bylo v místnosti vyvětráno, čisto, abyste byli dobře najezení a spokojení po fyzické stránce. Kombinace s pracovní logikou je dělá jedním z nejvíce praktických typů. Jejich práce jim musí dávat nejen smysl, ale musí v ní vidět i určitou návratnost, jen z čistého nadšení motivováni nebudou.

Jsou si jistí ve svých názorech a bývají v nich často tvrdohlaví. Slabinou Gabinů je etika emocí. Muset je dávat ven, hlavně když se to od nich čeká, například v rámci narozenin nebo Vánoc, je pro ně za trest. To ale neznamená, že by žádné neměli! Někdy pro ně může být složitější se v nich vyznat a rozkódovat je u druhých i u sebe.

Netrapte je na tom, že něco řekli určitým tónem, nebo že jste od nich očekávali jiný emoční projev, dejte jim čas a prostor, odvděčí se vám jiným způsobem (třeba že vám uvaří, nebo udělají masáž, a to chcete ne?). Radost jim dělá svoboda, v rozhledu, rozletu. Otevřené možnosti, poznávání nových věcí, které ještě nedělali, originální zážitky, kreativita, tvoření čehokoli – pomožte jim naplnit jakýmkoli způsobem tyto potřeby a budou mít největší radost a pocit naplnění. Slavnými osobnostmi typu Gabin jsou Chuck Norris, Shrek, Steve Wozniak či Jackie Chan.

Chcete vědět o typu Gabin ještě více? Mrkněte na video.

Bára Šarafínová a Gabriel Štěpánek 20.6.2022

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Másilková Marie
Glogovská Monika

Konzultace, firmy

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Semináře, firmy, operativa

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ