Gabin - jak ho motivovat
Gabina občas rozpohybovat může být fakt dřina.
Socionika

První ponaučení, které pomůže vám i jemu je: hlavně se ho nesnažte nikam popohánět. Na Gabinův výsledek si prostě počkáte, avšak bude to stát určitě za to. Ať už se bude jednat o cokoliv, jídlo, drink, či jeho vlastní výrobek, bude to vypiplané do nejmenšího detailu, bude to buď výtečné a chutné a nebo praktické a bytelné a hlavně promyšlené. Důležité je mít na paměti, že je to introvert a iracionál. Z věcí které nedělat ještě určitě můžeme zmínit: scény, emoce, výčitky. Tímto Gabina rozladíte raz dva. Nechte jej jednoduše v klidu.

Pokud jej chcete podpořit tak mu pomůžete pokud za něj převezmete prezentaci jeho výrobků. Jako živnostník častokrát může i několik let pracovat bez webu, či reklamy sázet na to, že jeho kvalitní výrobky si řeknou si přitáhnout zákazníky samy. Tím, že je ponořen do detailní práce s materiálem už mu pak na prezentaci nezbývá energie. Je to ovšem potřeba, i když si to častokrát nebude chtít přiznat. Domluvte se s ním na postupu a poté mu bez keců s proražením do světa pomožte.

Na individuální úrovni mu uděláte radost pokud jej vyslechnete a poklábosíte, jak se tak říká: Jak se daří a jak se má manželka, či manžel děti, sousedé atd. Ideálně pokud k tomu bude i dobré jídlo. V oboru psychologie a komunikace s lidmi se bude i rád vzdělávat a donesete-li mu v tomto odvětví nějaké novinky či typy, rád vás bude poslouchat. S pomocí vaše rady i zaimplementuje do svého života. Rád si s vámi bude povídat o novinkách, trendech, možnostech dnešní doby či o potenciálu lidí a produktů.

Častokrát (i když tento faktor může být nejvíce ovlivněn výchovou a prostředím) jej bude fascinovat náboženství, filosofie a všelijaké teorie existence a bytí. V neposlední řadě častokrát Gabini mají rádi fantasy, či scifi. Rádi s vámi budou hrát na hrdiny, ať slovně, v deskové hře, či pobíhat v lese (s vlastnoručně vyrobeným kostýmem a zbraněmi, pochopitelně). Odpočinkem pro něj také může být na pár dní vyjet do hor a jen tak chodit se stanem a pár nejbližšími kamarády.

Bára Šarafínová a Gabriel Štěpánek 27.6.2022

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Glogovská Monika
Másilková Marie

Konzultace, semináře, firmy

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Účetnictví, knihy, podpora školení

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Podporujeme

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ