Huxley - jak ho motivovat
Motivovat Huxleyho je vlastně docela jednoduché – dopřejte jim péči o jejich fyzično, na které v tom všem shonu zapomínají.
Socionika

Zeptejte se, jak je na tom jeho zdravíčko, jestli nemá hlad, žízeň, nebo jestli mu není náhodou moc teplo v tom svetru, když je venku tak hezky. Když jim za práci slíbíte (a opravdu jim uděláte) dobrou večeři, masáž, wellness, nebo třeba manikúru, Huxley se posnaží a vezme úkoly útokem. Chvalte jim zevnějšek, všímejte si, jak jsou hezky upravení, jaké mají pěkné oblečení, jak voní a chvalte, tím je zaručeně moc potěšíte a povzbudíte. Motivovat se dají i skrze úklid, myšleno ten typ úklidu, kdy jde o udržování čistoty – s tím si moc rádi nechají pomoct, s prachem, vysáváním, nádobím, které se hromadí v pokoji.

Nabídněte jim pomoc a udělají pro vás ledacos, a to platí i v oblasti pracovní logiky. Tam potřebují pomoct zvědomit, že ne všechno jde vyřešit improvizací – když jim ukážete, jak by bylo fajn si teď daný úkol rozložit, kdy na které části pracovat, budou moc rádi a práce jim půjde lépe. Když jim slíbíte, že jim zkontrolujete, jestli v nějaké smlouvě, nebo dokumentu, na kterém pracovali, nemají nějaké chyby, které by mohly vyvolat nějaký problém v budoucnu, uklidní se a budou daný úkol plnit raději a rychleji.

Bára Šarafínová a Gabriel Štěpánek 13.6.2022

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Glogovská Monika
Másilková Marie

Konzultace, semináře, firmy

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Účetnictví, knihy, podpora školení

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Podporujeme

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ