London - jak ho motivovat
Motivovat Londona snad není potřeba?
Socionika

Ten pracuje sám od sebe? To je z části určitě pravda. Ovšem i London vám stejně jako každý jiný typ může vyhořet. I v případě, že je realizován ve svém oboru, jej určitě namotivujete, pokud mu pomůžete s jakýmkoliv papírováním, či úřední prací. Zvládne ji sice odvést, ale ztratí na ní většinu své energie, kterou by mohl věnovat něčemu jinému.

Jelikož je to racionální typ, určitě jej podpoříte, budete-li dodržovat stanovené dohody a chodit na schůzky včas, i když občasný pozdní příchod vám možná z intuice dovolí, pokud na tom nebude tratit zisk, či nebude klesat jeho efektivita. Určitě mu uděláte dobře, ostatně jako každému jinému typu, pokud mu pomůžete vykrýt jeho slabiny. Nebude-li se muset starat o jídlo jak svých pracovníků, tak své, bude úplně nejspokojenější.

Potěšíte ho určitě i tím, když bez velkých řečí doma uklidíte a vše vyčistíte, možná i jeho špinavé sako či jiný pracovní oděv, o kterém ani neví, že už by si to zasloužilo. Rád s vámi uzavře sázku téměř na cokoliv a soutěž v přátelské a příměřené míře pro něj bude stimulem pro práci. Asi nejšťastnějším jej uděláte, pokud s ním rozeberete vztahy. Jeho kolegů, známých či v decentní míře i váš. Je to moc přátelský člověk a čas s vámi bude trávit velice rád. Po práci klidně i jen příjemným povídáním „o ničem“. Ve vztahové oblasti se občas i rádi přivzdělaj. Například se rádi dozví novinky z psychologie, či jak poutavě zaujmout.

Bára Šarafínová a Gabriel Štěpánek 11.4.2022

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Másilková Marie
Glogovská Monika

Konzultace, firmy

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Semináře, firmy, operativa

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ