Stierlitz - práce a vzdělání
Jaké zaměstnání a škola se hodí pro Stierlitze ?
Socionika

Stierlitzové jsou velcí dříči, kde se tedy budou nejlépe realizovat? Jak napovídá jejich přezdívka „vedoucí“, skvěle se hodí především do řídích a kontrolních pozicích například ve výrobní oblasti. Tam dokáží skvěle řídit celou výrobní strukturu a tvrdě dohlížet na výrobní proces. Velmi dobře chápou všechny technické otázky a záležitosti, ale zároveň jim záleží na zdraví ostatních, na jejich pohodlí. Tato kombinace je pak táhne třeba k farmaceutickým firmám, kde mohou obě stránky skvěle realizovat.

Obecně je pro ně skvělé pracovat na místech, které lidem prokazují nějakou službu, nebo pomoc, oni sami ale nebudou tíhnout k tomu ji sami rukama dělat, ale je pro ně přirozenější na věci dohlížet „z vrchu“. Neznamená to ale, že by nemohli být skvělými kuchaři, maséry, trenéry nebo lékaři. Jejich senzorika jim totiž pomáhá skvěle vnímat nejen svoje tělo, ale i těla a potřeby ostatních v tomto směru. Jejich smysly jsou velmi senzitivní, mají tak výborné vnímání chutí a kvality materiálů. V realizaci projektu se tedy skvěle uplatní ve fázi plánovací, ve smyslu nastavení výrobních procesů, finančního plánu atd, a taktéž ve fázi dokončovací, kdy je potřeba produkt zhmotnit a dotáhnout.

Dobře se orientují v nových technologiích, které můžou zvýšit efektivitu a produktivitu firem. Mezi doporučené pracovní pozice patří vedoucí výroby, farmacie, lékařství, pohostinství, stavebnictví, finanční poradenství a obecně práce na vedoucích pozicích dohlížející na kvalitu a proces výroby. Mezi vhodné školy patří technicky zaměřené, zdravotní, oblast gastronomie, uměleckomanažerské/umění a designu, stavební či ekonomické.

Bára Šarafínová a Gabriel Štěpánek 11.5.2022

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Glogovská Monika
Másilková Marie

Konzultace, semináře, firmy

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Účetnictví, knihy, podpora školení

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Podporujeme

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ