O nás

Kdo jsme
Jsme tým lidí, který vidí smysl v neustálém zlepšování svých dovedností a společném růstu s ostatními. Každý z nás má zkušenosti s lektorováním nebo vede velmi zajímavý profesní život, který díky znalostem socioniky předává dál.

Spolupracujeme se školou Aplikované Socioniky, která má sídlo v Moskvě. Semináře, workshopy a konzultace vedeme takovým způsobem, aby byly přístupné různým charakterovým povahám. Chceme, abyste se na nich nejen něco naučili, ale zároveň odcházeli s pocitem dobře stráveného času. Proto často školíme v tzv. duálním páru, který je založen na doplňování povahových rysů lektorů.

Vize
Naší vizí je naučit co největší počet lidí mít sebedůvěru v sama sebe, zkvalitňovat pracovní kolektivy a rozvíjet talenty dětí a mládeže. Neustále poukazovat na jejich vlohy a hledat způsoby jak je rozvíjet.

Na úrovni jedince:
Chceme rozvinout co největší počet lidí v jejich osobním, pracovním i partnerském životě a naučit je přijímat sami sebe. Ukázat jim jejich vrozený talent v oblastech, ve kterých vynikají a kterými mohou druhým přinášet největší užitek. Pomáhat jim vyrovnat se s jejich slabinami a důvěřovat expertnímu pohledu na věc jiných lidí. Neustále poukazovat na jejich vlohy a hledat způsoby jak je rozvíjet.

Na úrovni společnosti:
Chceme zvyšovat toleranci mezi lidmi tak, abychom výrazně ovlivňovali klima celé společnosti v ČR a SR a všech lidí, kteří se s námi dostanou do kontaktu. Naším přáním je budovat vzájemný respekt k dovednostem druhých a přijetí jejich talentů, které, i když jsou vůči nám úplně protikladné, mají právo na svoje místo a v životě druhého jsou zcela nepostradatelné. Naše poslání vidíme v odbourávání společenských dogmat, která komplikují uplatnění rozdílných schopností a vytváří tzv. „monokulturu charakteru“. Zároveň se chceme zasadit o rozšíření povědomí o dovednostech, které nejsou ve společnosti přijímané nebo jsou jen částečně respektované.

Kontakt

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit?
Se vším Vám rády pomůžeme.
Glogovská Monika
Másilková Marie

Konzultace, semináře, firmy

Monika Glogovská
+420 724 952 194
glogovska.monika@socionika.cz

Účetnictví, knihy, podpora školení

Marie Másilková
+420 775 672 799
masilkova.marie@socionika.cz

Borůvková 20
Brno-Medlánky

Partneři

Scocionika
Scocionika

Podporujeme

Spolupracujeme

Scocionika
Scocionika
TYTO STRÁNKY MÁ NA SVĚDOMÍ:

Socionika consulting s.r.o.
Věžnička 33
58813 Polná
IČO: 08627444
DIČ: CZ08627444
Jsme plátci DPH.
tel.: (+420) 775 672 799
email: masilkova.marie@socionika.cz
zapsaná v obchodním rejstříku,
spisová značka C 114373 vedená u Krajského soudu v Brně

OBCHODNÍ PODMÍNKY
OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ